Звоните : +38 (067) 358 26 96
Работаем : Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00

Сертифицированный сервисный центр - Metabo

Гарантийный и постгарантийный ремонт техники Metabo
Узнай стоимость ремонта за один клик!
Оставьте телефон - мы свяжемся с вами в кратчайшие сроки!
3 РОКИ ГАРАНТІЇ
3 РОКИ ГАРАНТІЇ

3-РІЧНА ГАРАНТІЯ METABO БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ


Metabo надає Вам екстрагарантію XXL на всі вироби. Три роки гарантії без реєстрації для обслуговування на території України. Для отримання міжнародної гарантії - необхідно зареєструватись на сайті www.metabo.com/xxl.

Гарантія поширюється виключно на несправності, що виникли через дефекти виробництва. При зверненні до сервісного центру треба пред'явити оригінальний вірно заповнений гарантійний талон та документ, що підтверджує факт покупки.

Ремонтні роботи можуть виконувати тільки авторизовані пункти технічного сервісу Метабо.


Гарантія не дійсна у таких випадках:


  • Неправильне використання інструменту, наприклад: перевантаження виробу або застосування недозволеного виробником приладдя;
  • Прикладення надмірного зусилля;
  • Пошкодження через зовнішній вплив або інородні тіла, наприклад: пісок, каміння;
  • Пошкодження, що виникли внаслідок недотримання правил користування, наприклад: підключення до мережі невідповідної електричної напруги або недодержання вимог монтажної інструкції;
  • Звичайне зношення інструменту;
  • Гарантія не поширюється також на частково або повністю розібрані інструменти.
Контакты
Наши магазины

г. Вишневое
г. Вишневое
ул. Черновола 46-г
Телефон
0672400401

Режим работы
График: Пн-Пт с 9:00 до 18:00, Сб с 9:00 до 15:00, Вс - выходной.

г. Киев
г. Киев
Рынок Юность, Ряд …, Место №….
Телефон
111 222 33 44


г. Коростень
г. Коростень
ул.Сосновського, 11
Телефон
0674409216

Режим работы
График: Пн-Пт с 9:00 до 18:00, Сб с 9:00 до 15:00, Вс - выходной.

г. Малин
г. Малин
ул. Огиенка, 57
Телефон
0673532266

Режим работы
График: Пн-Пт с 9:00 до 18:00, Сб с 9:00 до 15:00, Вс - выходной.

с. Петропавловская Борщаговка
с. Петропавловская Борщаговка
ул. Октябрьская (Жовтнева) 77
Телефон
0673532277

Режим работы
График: Пн-Пт с 9:00 до 18:00, Сб с 9:00 до 15:00, Вс - выходной.
1 РІК ПОВНОЇ ГАРАНТІЇ

Спеціальна додаткова повна гарантія 1 рік (розповсюджується на певні моделі інструментів**)


На відміну від стандартної 3-річної гарантії Metabo, повна гарантія покриває також надмірний природній знос інструмента, що призвів до виходу його з ладу, протягом 12 місяців з моменту придбання.


ПОВНА ГАРАНТІЯ 1 РІК не розповсюджується на наступні випадки:


1. Інструмент розбитий чи самостійно розібраний.

2. Інструмент містить у середині сліди рідини (був залитий).

3. Інструмент деформований у наслідок впливу високої температури чи хімічних реактивів.


** - BS 18 LT BL; SB 18 LT BL


ГАРАНТІЯ НА АКУМУЛЯТОРНИЙ БЛОК
3 РОКИ ГАРАНТІЇ НА АКУМУЛЯТОРНИЙ БЛОК


Акумуляторні блоки Metabo створені на основі технології Ultra-M. Вони гарантують ідеальну узгодженість машини, акумуляторного блоку і зарядного пристрою.

Завдяки технології зарядки AIR COOLED акумуляторні блоки Metabo відновлюють повний заряд впродовж мінімального терміну.

Ваша перевага: ефективне та бережне заряджання, оптимальне використання енергії та в результаті надзвичайно тривалий термін експлуатації.

Будь то літій-іонні акумулятори Metabo Li-ION або нові Metabo LiHD завдяки унікальній технології Ultra-M компанія Metabo надає 3-річну гарантію на акумуляторні блоки.

Гарантія 3 роки на акумулятори не розповсюджується на наступні випадки:
1. Розбитий чи самостійно розібраний корпус.
2. Акумулятор містить у середині сліди рідини (був залитий).
3. Корпус деформований у наслідок впливу високої температури чи хімічних реактив.

Якщо Ви звернулися до Сервісного центру через несправність акумуляторного блоку, то сервісний інженер обов'язково має протестувати акумулятор на спеціальному приладі. І після цього скласти Акт перевірки, заповнивши відповідний бланк.


ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН
ЗАВЖДИ ВИМАГАЙТЕ ОРИГІНАЛЬНИЙ ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН!


При купівлі товарів Метабо, ОБОВ'ЯЗКОВО вимагагайте оригінальний гарантій талон ТОВ "Метабо Україна" з галограмою МЕТАБО та серійним номером талону. Гарантійний талон має бути заповнений продавцем повністю: з серійним номером інструменту та зазначенням дати продажу інструменту та штампом магазину (за наявності). Без заповненого гарантійного талону Ви не отримаєте гарантійний сервіс Метабо. Остерігайтесь підробок та нелегально ввезених товарів для отримання якості Метабо та гарантії!


ГАРАНТІЙНЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ВИРОБНИКА
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.


Виробник встановлює на інструмент термін гарантії 36 (тридцять шість) місяців з дня продажу без реєстрації. Для отримання XXL міжнародної гарантії на електроінструмент необхідно зареєструватися на сайті www.metabo.com/xxl впродовж чотирьох тижнів після придбання.

Гарантійний ремонт виконується тільки при наявності повністю й правильно оформленого гарантійного талона і документа, що підтверджує факт купівлі інструмента, а також сертифіката (у випадку міжнародної трирічної XXL гарантії).


Право на Гарантійний ремонт втрачається в наступних випадках:


■ Наявність у Гарантійному талоні виправлень, нерозбірливих записів. Якщо на інструменті вилучена або пошкоджена ідентифікаційна етикетка, нерозбірливий або змінений серійний номер.

■ Якщо несправності інструменту викликані ушкодженнями при транспортуванні, неправильним зберіганням, недбалим застосуванням, поганим доглядом. Якщо інструмент має надмірне забруднення як внутрішнє, так і зовнішнє; іржавий.

■ Має місце невідповідна експлуатація (порушення правил Інструкції з експлуатації, включаючи перевантаження й використання не за призначенням). Експлуатація з невідповідною або затупленою різальною оснасткою, невідповідними насадками, або додатковим приладдям.

■ Якщо інструмент піддавався конструктивним змінам неуповноваженими особами.*

■ Коли інструмент потрапив в авторизований гарантійний сервіс після спроб самостійного вскриття або самостійного ремонту інструмента (сліди вскриття інструмента, зірвані шліци гвинтів, редукторна головка (кутової шліфовальної машини) встановлена невірно, тощо).*

■ Якщо експлуатація інструменту після виявлення несправності не була зупинена й продовжувалась*

■ Несправності викликані незалежними від виробника причинами, такими як: перепади напруги електричного струму, явища природи й стихійні лиха. Сліди дії вогню.

■ Наявність в середині інструменту сторонніх речовин, рідин і предметів, залишки будівельних матеріалів, абразивів, металева та інша стружка, тощо*

■ Якщо експлуатація інструменту відбувалася без захисної оснастки, що входить у їхній комплект (захисні кожухи, відбійні щитки, тощо), які служать для безпеки працівника і перешкоджають проникненню оброблюваного матеріалу у середину виробу.*

■ Якщо є в наявності механічні зовнішні ушкодження (тріщини, вм'ятини і потертості корпусу, пластикових захисних кожухів), а також механічні ушкодження стопорів редукторів, перемикачів режимів роботи перфораторів, молотків, дрилів і лобзиків.*

■ Якщо мають місце ушкодження шнура живлення або штепсельної вилки, що виникли в результаті багаторазового перегину, механічного ушкодження, або при підключенні до розетки з поганим контактом.

■ Якщо несвоєчасно були змінені швидкозношувані витратні деталі. Наприклад - щітки, фільтри, мастило, паски, лампи і т.д., внаслідок чого виникли несправності інструменту

■ Якщо має місце природний (нормальний) знос інструменту в результаті тривалого використання. Рівномірний знос деталей при відсутності на них заводських дефектів не дає право на їх заміну по гарантії.*

■ Гарантія не поширюється на оснащення інструмента, витратне приладдя та матеріали (наприклад: патрони, гайки та фланці до абразивних і відрізних дисків, цанги, бури, свердла, пиляльні диски, фрези, тощо), які були в експлуатації.

■ Гарантія не поширюється на мастило, гумові амортизатори й ущільнювачі, повітряний і олійний фільтри, щітки, приводні паски, що разом називаються «елементи, які швидко зношуються», та підшипники (якщо інструмент відпрацював одну пару щіток та/або понад 6 місяців).

■ Гарантія не поширюється на такі види робіт, як регулювання, чищення та інші роботи по догляду за інструментом.


* - виявляються діагностикою в сервісному центрі.


2. ВИЗНАЧЕННЯ УШКОДЖЕННЯ ПО ЗОВНІШНЬОМУ ВИГЛЯДУ ІНСТРУМЕНТА.
Результати огляду Причина несправності Висновок Зовнішнє ушкодження корпусу, додаткової рукоятки, мережного шнура, штепсельної вилки, затискного пристрою електроінструмента й т.п. Неправильна експлуатація (падіння, удар) Не гарантія Погнутий шпиндель (биття шпинделя при обертанні). Неправильна експлуатація Не гарантія Вентиляційні отвори закриті пилом, стружкою і т.п. Сильне зовнішнє і внутрішнє забруднення, проникнення сторонніх тіл у середину електроінструмента. Неправильна експлуатація, відсутність догляду за електроінструментом Не гарантія Наявність іржі на деталях електроінструмента. Неправильна експлуатація й збереження електроінструмента Не гарантія Сліди контакту з вогнем (кіптява, корпус електроінструмента оплавлений). Неправильна експлуатація й збереження електроінструмента Не гарантія Електроінструмент розкритий поза сервісним центром (неправильна збірка, застосування неоригінальних запасних частин, ущільнювальних кілець, сальників, нестандартних підшипників, неоригінальне мастило). Редукторна коробка встановлена невірно, зірвані шліци гвинтів. Несанкціоноване розкриття Не гарантія Природний знос деталей, що швидко зношуються (вугільних щіток, сальників, ущільнювальних кілець, пило-захисних втулок і т.п.), недостатня кількість мастила в редукторі і підшипниках електроінструмента. Деталі, що швидко зношуються Не гарантія

3. УШКОДЖЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ЕЛЕКТРОДВИГУНА.
Результати огляду Причина несправності Висновок Спікання обмоток статора й ротора, оплавлення, обгорання пластин ротора. Перевантаження Не гарантія Одночасний вихід із ладу ротора і статора, рівномірна зміна кольору обмоток ротора (можливий вихід з ладу вимикача). Перевантаження Не гарантія Одночасний вихід з ладу ротора і статора, згоріли обидві обмотки. Перевантаження Не гарантія Вихід з ладу обмоток ротора. Замикання ротора Гарантійний ремонт Пластини ротора поміняли колір і піднялися (можливий вихід з ладу вугільних щіток). Замикання ротора Гарантійний ремонт Одна з обмоток статора вийшла з ладу. Замикання статора Гарантійний ремонт Знос колектора ротора внаслідок загального зносу вугільних щіток. Недостатній догляд за електроінструментом Не гарантія Злом зуба на валу ротора (мастило робоче), інших ушкоджень немає.(Обов'язкова фотографія мастила в редукторі) Виробничий дефект Гарантійний ремонт Ушкодження зуба (зубів) на валу ротора. Механічний удар (робота електроінструментом, що не набрав робочих обертів; заклинювання інструменту під час роботи).Неправильне знімання пильного диску. Не гарантія Природний знос зубів валу ротора і відомого зубчастого колеса (мастило неробоче), вал ротора із синявою. Неправильне використання електроінструменту (робота з перевантаженням) Не гарантія Механічне ушкодження вугільних щіток (може привести до виходу з ладу ротора і статора). Падіння електроінструмента, або удар Не гарантія

4. ПОЛОМКА ПЕРЕМИКАЧІВ, РЕГУЛЯТОРІВ, ЕЛЕКТРОННИХ БЛОКІВ.
Не підлягають гарантійному ремонтові перемикачі, регулятори, електронні блоки в наступних випадках:Результати огляду Причина несправності Висновок Вихід із ладу перемикача, регулятора, електронного блоку (разом зі статором і ротором) через перевантаження. Неправильна експлуатація Не гарантія Вимикач, регулятор, електронний блок забруднений, попадання рідини Неправильна експлуатація Не гарантія Механічне ушкодження перемикача, регулятора, електронного блоку. Неправильна експлуатація Не гарантія


5. УШКОДЖЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ РЕДУКТОРІВ, ПЕРЕДАВАЛЬНИХ МЕХАНІЗМІВ.
Результати огляду Причина несправності Висновок Обламано зуб шестірні (мастило робоче).(Обов'язкова фотографія мастила в редукторі) Виробничий дефект Гарантійний ремонт Ушкодженя зуба (зубів) шестерні. Механічний удар (робота електроінструментом, що не набрав робочих обертів; заклинювання інструменту під час роботи).Неправильне знімання пильного диску… Не гарантія Злам і «злизування» декількох зубів шестерні. Удар Не гарантія Природний знос зубчастих коліс (мастило неробоче). Неправильне використання електроінструменту (робота з перевантаженням) Не гарантія Заклинювання поршня в циліндрі перфоратора (гумові деталі зношені, мастило неробоче). Неправильна експлуатація Не гарантія Вихід із ладу підшипника редуктора (мастило робоче).(Обов'язкова фотографія мастила в редукторі) Виробничий дефект Гарантійний ремонт Вихід із ладу підшипника редуктора (мастило не робоче, забруднене металічними частками) Неправильна експлуатація Не гарантія Вихід із ладу підшипника (інструмент забруднений) Неправильна експлуатація Не гарантія Ушкодження редуктора через:- не герметичність;- недостатню кількість мастила.
(Обов'язкова фотографія редуктора) Виробничий дефект Гарантійний ремонт


6. УШКОДЖЕННЯ ДОДАТКОВОГО ОСНАЩЕННЯ.
Результати огляду Причина несправності Висновок 6.1 Ушкодження платформи або відсутність властивостей зчеплення платформи шліфувальної машини. Швидкозношувані деталі Не гарантія 6.2 Знос гумових платформ Швидкозношувані деталі Не гарантія7. ПОЛОМКА ПНЕВМО-ІНСТРУМЕНТУ (ДОДАТКОВО ДО ВИЩЕНАВЕДЕНОГО)
Результати огляду Причина несправності Висновок 7.1. Передчасний знос зубчастих шестерен (відсутність мастила, присутність бруду, іржі, води). Порушення правил експлуатації. Використання не очищеного стиснутого повітря, не осушеного та не змащеного стислого повітря. Не гарантія 7.2. Злом зуба приводної шестерні (мастило присутнє, сторонніх домішок нема)(Обов'язкова фотографія редуктора) Виробничий дефект Гарантійний ремонт

8. ІНШЕ.
Результат Причина Висновок 8.1. Звернення до сервісного центру з однаковою поломкою більше двох раз. Не правильне використання інструменту. Використання інструменту не кваліфікованим персоналом. Не гарантія
ІЛЮСТРОВАНИЙ ДОВІДНИК ГАРАНТІЙНИХ ВИПАДКІВ
САМОСТІЙНЕ ВИЗНАЧЕННЯ "ГАРАНТІЯ / НЕ ГАРАНТІЯ"


Тут Ви можете завантажити брошуру "Ілюстрований довідник гарантійних випадків". В ній зібрані усі найпоширеніші випадки несправностей електроінструменту. Переглянувши брошуру Ви зможете ПОПЕРЕДНЬО самостійно визначити, чи підпадає Ваш випадок під гарантію. Остаточне рішення в будь-якому разі приймає Авторизований Сервісний центр.


ІЛЮСТРОВАНИЙ ДОВІДНИК ГАРАНТІЙНИХ ВИПАДКІВ
САМОСТІЙНЕ ВИЗНАЧЕННЯ "ГАРАНТІЯ / НЕ ГАРАНТІЯ"
СЕРВІСНА ПОЛІТИКА
3-РІЧНА ГАРАНТІЯ METABO БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ

Metabo надає Вам екстрагарантію XXL на всі вироби. Три роки гарантії без реєстрації для обслуговування на території України.
Читать подробнее
Спеціальна додаткова повна гарантія 1 рік (розповсюджується на певні моделі інструментів**)
На відміну від стандартної 3-річної гарантії Metabo, повна гарантія покриває також надмірний природній знос інструмента, що призвів до виходу його з ладу, протягом 12 місяців з моменту придбання.
Читать подробнее
ГАРАНТІЯ НА АКУМУЛЯТОРНИЙ БЛОК
Акумуляторні блоки Metabo створені на основі технології Ultra-M. Вони гарантують ідеальну узгодженість машини, акумуляторного блоку і зарядного пристрою.
Читать подробнее
ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН
При купівлі товарів Метабо, ОБОВ'ЯЗКОВО вимагагайте оригінальний гарантій талон ТОВ "Метабо Україна" з галограмою МЕТАБО та серійним номером талону.
Читать подробнее
ГАРАНТІЙНЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ВИРОБНИКА
Гарантійний ремонт виконується тільки при наявності повністю й правильно оформленого гарантійного талона і документа, що підтверджує факт купівлі інструмента, а також сертифіката (у випадку міжнародної трирічної XXL гарантії).
Читать подробнее
ІЛЮСТРОВАНИЙ ДОВІДНИК ГАРАНТІЙНИХ ВИПАДКІВ
Тут Ви можете завантажити брошуру "Ілюстрований довідник гарантійних випадків". В ній зібрані усі найпоширеніші випадки несправностей електроінструменту. Переглянувши брошуру Ви зможете ПОПЕРЕДНЬО самостійно визначити, чи підпадає Ваш випадок під гарантію. Остаточне рішення в будь-якому разі приймає Авторизований Сервісний центр.
Скачать брошюру
Получить бесплатную консультацию сейчас!
Укажите имя и телефон для беспатной консультации
E-Mail рассылка
Copyright 2018. Сайт сделан в Студии Карандаш.
Made on
Tilda